Hey, I'm Blog-Kulinarny!

Warsaw, Masovian Voivodeship

Jesteś na wakacjach lub chcesz dobrze zjeść w jakimś mieście? Sprawdź naszego jedzeniowego bloga oraz sprawdź czy restauracja nad którą się zastanawiasz jest dobra dla Ciebie, Twojego żołądka i portfela!

Przez żołądek do serca to strona o tematyce kulinarnej przez dwójkę miłośników jedzenia, którzy chcą sprawdzić jak najwięcej restauracji ile tylko mogą w swoim pewnie krótkim, ale wartościowym życiu. Na naszym blogu przeczytasz autorskie recenzje na temat dań ,które zamówiliśmy w restauracjach w Małopolsce, Polsce i za granicą. Najtrudniejszym z etapów jedzenia na mieście jest wybór restauracji, a zamawiając jedzenie nie warto trzymać węża w kieszeni. Bierzemy pod lupę nie tylko kuchnię polską, ważna dla nas jest każda popularna knajpa, którą możesz znaleźć w Google czy Tripadvisorze. Jemy w restauracjach i je recenzujemy po to, abyście nie zawiedli się zamawiając dania. Nieraz jest tak, że recenzje publikowane w Internecie są fakeowe lub wykupione. Nasze teksty są w 110% autorskie, nie „sprzedajemy” recenzji.

Masz może swoją restaurację, której jeszcze nie ma na naszej stronie? Napisz do nas maila lub skontaktuj się przez formularz kontaktowy na stronie. Zjemy u Ciebie kiedy tylko będziemy mogli!

Oprócz wpisów tego typu, praktykujemy też artykuły o częstych problemach polaków surfujących w Internecie. Wśród wielu, znajdziesz tu wpisy o tematyce takiej jak: jak układać sztućce po posiłku, a także nasze propozycje z czym jeść lub jak podawać popularne przekąski. Masz wizję dotyczącą artykułu, który mógłby widnieć na blogu przez żołądek do serca? Skontaktuj się z nami!

Odwiedź naszego bloga kulinarnego i przekonaj się że warto go śledzić!

Sending to: 112 supporters

Add attachment (2MB filesize limit)

Your message has been sent!

Hi there! We're excited for you to send your first message.

Just a reminder, use messaging respectfully and appropriately. As a community of filmmakers and film lovers, we're here to tell stories, expand imaginations, build bridges and deepen empathy. Like everything on our platform, be supportive, create healthy debate, never get nasty and definitely don't spam. To use Seed&Spark, you agree to abide by our Code of Conduct.

Are you sure you want to delete this draft? There's no undo button!

The draft has been successfully deleted!

Ok

Hiding your project will prevent it from being viewed on the site or showing in search results on the web. Please note that it can take up to a week or two for Google to stop surfacing the page in search results. Anyone that clicks through before then will see the not found page.

Unhiding your project will allow it to be viewed on the site and show in search results on the web. Please note that it can take up to a week or two for Google to start surfacing the page again in search results.

Terms

>

Basic Info

Before we get started, please confirm the following:

By starting a project you agree to Seed&Spark’s Site Guidelines.

Terms

>

Basic Info

Cancel


Saved to Watchlist

Way to go, you just added something to your watchlist for the first time! You can find and view your watchlist at anytime from your profile.

Watch

Fund