Hey, I'm Makrome!

İstanbul, İstanbul

Makrome Anahtarlık Yapımı

Makrome flamingoyu çeşitli renklerde yapabiliriz. orjinal renklerde de olabilir kalan makrome ipleriyle çeşit çeşit renklerde de örebiliriz. makrome anahtarlık yapılışı kolay modellerden. eğer ilk defa makrome yapacaksanız bu modeller başlayabilirsiniz. yapımı için örgü motiflerden de faydalanabiliriz. Mesela makrome sarkaç modellerinde askı kısmında kullanabilirsiniz. daha önce iplerle örerek makrome bileklik modellerinde kullanabiliriz. daha kalın iplerle makrome duvar süsü modellerinde kullanabiliriz. makrome anahtarlık yapılışı için 3 mm, 2 2,5 mm kalınlığında ipler kullanabilirsiniz. Bu sitede kullanılan tüm fikir, çeviri, içerik ve görseller. İzinsiz olarak kullanılması 5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasası'na göre suç sayılmaktadır. makrome anahtarlık sitelerde veya herhangi bir şekilde internet ortamında yalnızca içeriğin bir kısmı alıntılanabilir ve ilgili içeriğe bağlantı verme zorunludur.

Makrome Anahtarlık Malzemeleri

Herkese merhaba sizlere makrome anahtarlık nasıl yapılır onu anlattım eksikliklerim ve hatalarım olmuş olabilir kusura bakmayın umarım işinize yaramıştır. Makrome anahtarlık yapımını öğreneceğiz sormak is herkese merhaba arkadaşlar bugün sizlerle bir ara tutkunu olduğum bir hobi hakkında bir video çektim. Makrome ipinden yaptığım 2 farklı yıldız modelini sizler için ayrıntılı bir şekilde anlattım.2 metre uzunluğunda 4 mm kalınlığında 4 adet ip kullandım. Herkese merhaba :)bu videomda sizlere makrome balıksırtı anahtarlık yapımını anlattım 3mm,tek büküm makrome ipi kullandım 1.adet halka simli ip 20cmba. Merhaba ben Özge kamacı .)) baklava modeli makrome anahtarlık yapılışı nı göstermeye çalıştım hepinize kolay gelsin :))#makromeanahtarlık

Boncuklu Makrome Anahtarlık

Makrome Tüy Yaprak Yapımı Makrome Anahtarlık Yapımı herkese merhaba! bu videomda sizlere makrome tüy yaprak, makrome anahtarlık hatta makrome tüy yapraklar ile yapabileceğiniz makrome #makromeanahtarlık #hediyelik ne zamandır benden anlatımını yapmamı istediğiniz makrome anahtarlık modellerine merhaba! bugün sizinle kolay bir model makrome anahtarlık yapımını paylaştım. Ölçüleri sizin için buraya bırakıyorum. 4 adet 100 herkese merhabalar. sizin için deniz kızından anahtarlık tasarladım. 20 mm boncuk ve 5 mm ip kullandım. İplerin uzunluğunu herkese merhaba ben nida bu videomda sizlere makrome anahtarlık nasıl yapılır ? balık sırtı model de nasıl uygulanır ? bunu makrome bebek anahtarlık yapımı çok kolay makrome anahtarlık örgü. hepinize merhaba! bugün birlikte makrome gökkuşağı anahtarlık yapacağız. makrome anahtarlıklar artık doğum günü, nikah, videoyu beğendiyseniz beğen butonuna tıklamayı ve abone olmayı unutmayın! keyifli izlemeler kanalıma abone olmak selam arkadaşlar bu bölümde sizlere makrome kalp anahtarlık nasıl yapılır bunu gösterdim. yapılışı kolay olan bu modeli umarım merhabalar makrome anahtarlık serisinin 8. videosu ile karşınızdayım 6 adet 3.5 mm kalınlığında 1.20 bu videomda size çok detaylı makrome anahtarlık yapımını anlattım. makrome ürünlerimi görmek için instgram hesabım;

Makrome Anahtarlık Bebek

Bu tür kuralların içeriği yalnızca belirsiz bir şekilde bir araya getirilebilir ve bu nedenle, genel operasyonel formun sadık ve bütünsel bir açıklamasını sağlamaz. Sınıf Türkçe Yeni Nesil Soru Bankası. Fırından alın ve sıcak sıcak servis edin. Malzemeler: İp: 350 gr Şiş : 6 numara T ığ: 1 numara Beden: 38 Yapılışı: Yeleğin arkasını şişle örün 71 ilmekle başlayın 4 ilmek ters, 3 düz, 3 ters, 3 d2014 " T ığ işi Motifli" örnekleri modelleri resimli anlatım Ö rg ü Tunik ve Kazaklar derya baykal. Şeffaf plastik bir zemin 70 cm genişlik yeterli olacaktır. Özgün metinde resimler her zaman ilgili oldukları maddenin yanında verilmem. Komşumda bu çiçeklerin birleştirilmesi ile yapılmış bir şal. Çeyizlik Çok Şık Kolay Patik Yapılışı Anasayfa Örgü Modeli Kirpik Üçgen Şal Örneği Yapımı Resimli Anlatım 38 numara Basit ve Şık Fırfırlı Çocuk Patiği Tarifi 2-3 yaş Kolay Ve Kullanışlı Kundak Yelek Yapımı. Makrome anahtarlık bebek yaprak yaprak motiflerden oluşmuş ve kol yaka ve etek kısmı şiş ile örülmüş ister yazlık kullanabileceğiniz isterse içerisine uzun kollu bir body yaprak örgü bluz  örnekleri modelleri resimli anlatım …. Kağıttan Fiyonk Yapımı Resimli Anlatım.

Sending to: 112 supporters

Add attachment (2MB filesize limit)

Your message has been sent!

Hi there! We're excited for you to send your first message.

Just a reminder, use messaging respectfully and appropriately. As a community of filmmakers and film lovers, we're here to tell stories, expand imaginations, build bridges and deepen empathy. Like everything on our platform, be supportive, create healthy debate, never get nasty and definitely don't spam. To use Seed&Spark, you agree to abide by our Code of Conduct.

Are you sure you want to delete this draft? There's no undo button!

The draft has been successfully deleted!

Ok

Hiding your project will prevent it from being viewed on the site or showing in search results on the web. Please note that it can take up to a week or two for Google to stop surfacing the page in search results. Anyone that clicks through before then will see the not found page.

Unhiding your project will allow it to be viewed on the site and show in search results on the web. Please note that it can take up to a week or two for Google to start surfacing the page again in search results.

Terms

>

Basic Info

Before we get started, please confirm the following:

By starting a project you agree to Seed&Spark’s Site Guidelines.

Terms

>

Basic Info

Cancel


Saved to Watchlist

Way to go, you just added something to your watchlist for the first time! You can find and view your watchlist at anytime from your profile.

Watch

Fund