Hey, I'm Pakernia!

Poland, Ohio

Catering dietetyczny z dostawą w Warszawie

___________

Zdrowa zbilansowana dieta to, to czego potrzebujesz, wygodnym rozwiązaniem będzie dieta pudełkowa Warszawa – wcale nie musisz głodować, bez problemu dostarczysz organizmowi niezbędnych składników odżywczych. Nie dojadaj. Pij dużo wody aby oszukać swój żołądek, przez co zniwelujesz poczucie głodu. Z czasem twój żołądek skurczy się i nie będziesz potrzebować góry jedzenia aby zaspokoić swój głód.

Jak szybko schudnąć – trening
Jak trenować aby szybko schudnąć? Dzięki treningowi spalamy kalorie, przy odpowiednim tętnie podczas treningu spalamy tkankę tłuszczową. Do najbardziej popularnych oraz efektywnych treningów dla osób, które marzą o szybkim zrzuceniu kilogramów jest trening aerobowy.


W skrócie ”Ćwiczenia aerobowe” (tlenowe) pomogą zrzucić zbędne kilogramy. Aeroby to taki rodzaj aktywności, która przyspiesza oddech i bicie serca, dzięki czemu do twoich mięśni i narządów dociera więcej utlenionej krwi.

Serce i płuca osoby wykonującej taką aktywność współpracują przy dostarczaniu tlenu do organizmu. Ćwiczenia aerobowe zmuszając płuca i serce do cięższej pracy, wzmacniają je i poprawiają ich kondycję.

Wysiłek aerobikowy to między innymi – spacerowanie, praca w ogródku, sprzątanie na podwórku, chodzenie po górach, jeżdżenie na rowerze, pływanie, jogging, tenis, koszykówka, jazda na biegówkach. Typowy okres ćwiczeń trwa od 20 do 60 minut. W momencie, kiedy zaczynasz ćwiczyć twój metabolizm gwałtownie wzrasta około 20 krotnie względem stanu spoczynku. Jest to bardzo korzystna zmiana, jeśli powtarzana jest w sposób regularny.

Kolejne wspaniałe alternatywy treningu który pomoże Ci szybko schudnąć to:

 Najłatwiejszą metodą jest mierzenie tętna podczas ćwiczeń. Do tego potrzebujemy pulsometru bądź po prostu palca i zegarka, dzięki którym zmierzymy ilość uderzeń na minutę.
Tętno umiarkowane, to tętno w którym trenujemy cardio, powinno utrzymywać się na poziomie 60 – 70% tętna maksymalnego. Tętno maksymalne możemy obliczyć ze wzoru (220 – nasz wiek) np. tętno maksymalne 20 latka będzie 220-20 = 200 uderzeń/min. Czyli tętno idealne do spalania tłuszczu dla 20 latka to [(220-20) x 70 %] = 140 uderzeń na min.

Aby szybko schudnąć nie musicie wyczynowo trenować na siłowni czy też katować się jakimiś treningami z youtuba, wystarczy nie leżeć w ciągu dnia, lecz spędzać go aktywnie, jeździć na rowerze, biegać, grać w piłę, popływać na basenie. Zapewniam Cię, że twój organizm uzyska bardziej sportową sylwetkę a kilogramy polecą w dół.

Na zakończenie dodam: aby osiągnąć sukces trzeba być konsekwentnym oraz zdeterminowanym, tak więc jeżeli chcesz schudnąć to po prostu działaj, rusz się z kanapy, jedz zdrowo, trenuj i pokaż światu w jakiej jesteś świetnej formie, twoja pewność Siebie wzrośnie do MAXIMUM!

Sending to: 112 supporters

Add attachment (2MB filesize limit)

Your message has been sent!

Hi there! We're excited for you to send your first message.

Just a reminder, use messaging respectfully and appropriately. As a community of filmmakers and film lovers, we're here to tell stories, expand imaginations, build bridges and deepen empathy. Like everything on our platform, be supportive, create healthy debate, never get nasty and definitely don't spam. To use Seed&Spark, you agree to abide by our Code of Conduct.

Are you sure you want to delete this draft? There's no undo button!

The draft has been successfully deleted!

Ok

Hiding your project will prevent it from being viewed on the site or showing in search results on the web. Please note that it can take up to a week or two for Google to stop surfacing the page in search results. Anyone that clicks through before then will see the not found page.

Unhiding your project will allow it to be viewed on the site and show in search results on the web. Please note that it can take up to a week or two for Google to start surfacing the page again in search results.

Terms

>

Basic Info

Before we get started, please confirm the following:

By starting a project you agree to Seed&Spark’s Site Guidelines.

Terms

>

Basic Info

Cancel


Saved to Watchlist

Way to go, you just added something to your watchlist for the first time! You can find and view your watchlist at anytime from your profile.

Watch

Fund