Hey, I'm Siste!

Ohio

„Eldora“ slidinėjimo kurortas nori pridėti 800 vietų automobiliams

 


„Eldora“ slidinėjimo kurortas antradienį laukia Boulderio apygardos komisarų, kad galėtų tęsti savo pasiūlymą išplėsti automobilių stovėjimo aikštelę daugiau nei 800 vietų.

Kartu su šiomis papildomomis erdvėmis potenciali „Eldora“ gali pradėti mokėti už automobilių stovėjimą, nors jos vadovybė teigė, kad to norėtųsi vengti.

Nors pasiūlymas iš esmės sušvelnintų automobilių stovėjimo aikštelės problemas kurorte už 21 mylios į vakarus nuo Boulderio, kai kurie kaimyninės Nederlando pareigūnai yra susirūpinę, kad dideliais slidinėjimo savaitgaliais gerokai padidės eismas, užgniaužiantis tos bendruomenės kelius.

Boulderio apygardos planavimo komisija gruodžio 18 d. Posėdyje patvirtino pasiūlymą – su sąlyga, kad tų sąlygų buvo ne mažiau kaip 17. Nepaisant to, „Eldora“ generalinis direktorius Brentas Tregaskis šią savaitę sakė, kad tos 805 naujos stovėjimo vietos gali būti parengtos anksčiau nei toks ilgas įsipareigojimų sąrašas gali pasiūlyti.

„Manau, kad tai visos sąlygos, kurias galime išgyventi dirbdami su apskrities darbuotojais“, – sakė Tregaskis. “Mes tikime, kad tai (statybos) galėtų būti pradėta jau balandžio viduryje ir baigti 2020-21 metų slidinėjimo sezonui.”

Konkrečiai, „Eldora“ planuoja statyti naują 568 vietų sklypą virš savo šiaurinės dalies ir dar 237 erdves, kurios bus skirtos esamai aikštelei netoli Šiaurės centro. Pasak apskrities atstovo, šiuo metu ji turi 1453. Plegas kainuos „į šiaurę nuo 5 milijonų dolerių“, sakė Tregaskis.

Pasiūlymas dėl didesnio automobilių stovėjimo aikštelės buvo pateiktas nuo tada, kai „Eldora“ sukūrė savo 2011 m. Pagrindinį planą – ambicingą plėtros planą, kurio dalys buvo įgyvendintos, o kiti buvo atidėti į šalį. Tame pagrindiniame plane buvo numatyta 560 naujų automobilių stovėjimo vietų.

Nė viena iš 17 Planavimo komisijai nustatytų sąlygų nestebina tokio dydžio projekto, kuris yra ekologiškai jautrioje aplinkoje, įskaitant tokius dalykus kaip išankstinis nuosėdų baseino tvarkymo plano pateikimas, paraiška gauti lietaus vandens kokybės leidimą ir augalų vegetacijos bei piktžolių pateikimas. kontrolės planas. Kita sąlyga numato, kad visas medžių šalinimas vyks migruojančių

Sending to: 112 supporters

Add attachment (2MB filesize limit)

Your message has been sent!

Hi there! We're excited for you to send your first message.

Just a reminder, use messaging respectfully and appropriately. As a community of filmmakers and film lovers, we're here to tell stories, expand imaginations, build bridges and deepen empathy. Like everything on our platform, be supportive, create healthy debate, never get nasty and definitely don't spam. To use Seed&Spark, you agree to abide by our Code of Conduct.

Are you sure you want to delete this draft? There's no undo button!

The draft has been successfully deleted!

Ok

Hiding your project will prevent it from being viewed on the site or showing in search results on the web. Please note that it can take up to a week or two for Google to stop surfacing the page in search results. Anyone that clicks through before then will see the not found page.

Unhiding your project will allow it to be viewed on the site and show in search results on the web. Please note that it can take up to a week or two for Google to start surfacing the page again in search results.

Terms

>

Basic Info

Before we get started, please confirm the following:

By starting a project you agree to Seed&Spark’s Site Guidelines.

Terms

>

Basic Info

Cancel


Saved to Watchlist

Way to go, you just added something to your watchlist for the first time! You can find and view your watchlist at anytime from your profile.

Watch

Fund