Hey, I'm isimdüştü!

Turkey Point, Ontario

İşim Düştü

Teklif gelmesini bekleme, doğrudan satın al!

Aradığın hizmet için dükkan dükkan dolaşmak ya da tanıdıklarından referans aramakla uğraşma.

 

 

Hangi odayı temizliyor olursanız olun, her zaman yukarıdan aşağıya doğru temizlemelisiniz. Önce tavanlar, duvarlar, pencereler, mobilyalar ve son olarak mekanlar arasında ilerleyebilirsiniz. Bu sayede tozun karışmasını engelleyebilir ve daha verimli temizlik sağlayabilirsiniz. Odanın tül ve perdelerini yıkıyorsanız, temizliğe başlamadan önce bunları makineye atmalısınız. Öte yandan yağ sökücü, kireç çözücü gibi lekeleri beklemek zorunda kalan Ev Temizliği  leke çıkarıcıları sıkarak vakit kaybetmeden başka işlere başlamalısınız. Böylece diğer işleri yaparken lekelerin dağıldığını görebilir ve oda temizlenene kadar tülün temiz olduğunu görebilirsiniz.

Banyonuzda çıkmayacak pas lekelerinin yüzeylerini çizen, ovmak ve zor hareketler yapmak için saatler harcamanıza gerek yok. Paslı bölgeye klorlu ağartıcı döktükten sonra tamamen pamukla örtmeniz gerekir. Bu işlem, konsantre ağartıcı kullanmanızı gerektirir. Bu şekilde ağartıcının dökülmesini önleyebilirsiniz. Birkaç saat sonra pamuğu çıkarırsanız Logo Tasarım hafif hareketlerle pas lekesini kolayca çıkarabilirsiniz.

Birçok kişi ev temizliği tüyoları verirken öncelikle hangi temizleyiciyi kullanacağını söyler çünkü hangi ürünü kullanacağını ve nerede daha hızlı gitmenin sırrını bilir. Sorun kireçse, kireç çözücü veya klorsuz ağartıcı kullanabilirsiniz. Yağlardan kurtulmak için yağ çözücüler, bulaşık sabunları veya amonyak bazlı temizleyiciler kullanın. Mikroplarla savaşmak için çamaşır suyu kullanabilirsiniz. Deterjanları asla karıştırmayın ve temizlenen alanları iyice havalandırın. Doğal çok amaçlı temizlik solüsyonunu evinizin her odasında güvenle kullanabilirsiniz. Kolay uygulama için sprey şişelerine koymayı deneyin.

Evinizde hangi ürünleri kullanabileceğinizi ayırt etmek zor olabilir. Kaliteli ve uygun fiyatlı temizlik paketleri sipariş ederek ev temizlik ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Süngerden eldivene, bulaşık deterjanından oksijenli ağartıcıya, streç filmden yüzey temizleyicilere, çöp poşetlerinden buzdolabı poşetlerine, temizlik kiti Vileda'dan mikrofiber bezlere kadar pek çok ürünü pakette bir arada bulacaksınız. Hemen sipariş verebilir ve temizlik konusunda size yardımcı olacak uzmanlara sahip olabilirsiniz.

https://isimdustu.com/

Sending to: 112 supporters

Add attachment (2MB filesize limit)

Your message has been sent!

Hi there! We're excited for you to send your first message.

Just a reminder, use messaging respectfully and appropriately. As a community of filmmakers and film lovers, we're here to tell stories, expand imaginations, build bridges and deepen empathy. Like everything on our platform, be supportive, create healthy debate, never get nasty and definitely don't spam. To use Seed&Spark, you agree to abide by our Code of Conduct.

Are you sure you want to delete this draft? There's no undo button!

The draft has been successfully deleted!

Ok

Hiding your project will prevent it from being viewed on the site or showing in search results on the web. Please note that it can take up to a week or two for Google to stop surfacing the page in search results. Anyone that clicks through before then will see the not found page.

Unhiding your project will allow it to be viewed on the site and show in search results on the web. Please note that it can take up to a week or two for Google to start surfacing the page again in search results.

Terms

>

Basic Info

Before we get started, please confirm the following:

By starting a project you agree to Seed&Spark’s Site Guidelines.

Terms

>

Basic Info

Cancel


Saved to Watchlist

Way to go, you just added something to your watchlist for the first time! You can find and view your watchlist at anytime from your profile.

Watch

Fund