Hey, I'm Klinika!

Stonava, Moravian-Silesian Region

Klinika Stonava 1071 - jedna z najlepiej prosperujących klinik, działających w trybie jednodniowym. Bardzo wysoką pozycję zapewnia nam współpraca z zaufanymi partnerami i klinikami. Dzięki czemu jesteśmy w stanie zaopatrzyć klinikę w najwyższej jakości sprzęt oraz zapewniamy pacjentkom bardzo wysokie standardy pobytu. Stawiamy nacisk na precyzję zabiegu i profesjonalizm wykonywanych usług. Każdy z zabiegów jest wykonywany przez niezwykle doświadczony personel, z użyciem profesjonalnego sprzętu, wszystko po to, by zdrowiu pacjentki nic nie zaszkodziło. Opiekujemy się każdą z pacjentek, od pierwszego kontaktu po zabieg i jej stan po. Jeśli potrzeba zapewniamy bezpłatny transport, a co najważniejsze utrzymujemy najwyższy z możliwych komfort pobytu w naszej klinice.

Klinika w Stonavie - zapewniamy dyskrecją, jak i bezpieczeństwo zabiegu. Kadra kliniki składa się z wykwalifikowanego oraz w pełni profesjonalnego personelu. Troszczymy się o każdą z pacjentek, która nas odwiedza – bez wyjątku. Zatrudnieni lekarze z wieloletnim doświadczeniem pozwalają nam na wykonywanie usług na najwyższym poziomie. Zapewniamy bezpieczeństwo i komfort pobytu każdej kobiecie w klinice Stonava. W znacznej ilości przypadków nie oczekujemy badań lekarskich, papierów i dokumentów, czy jakiś testów – co ważne wykonujemy w klinice.

Wykonanie zabiegu aborcji na terenach Czech jest legalne (z zachowaniem określonego czasu trwania ciąży - usunięcie możliwe do dwunastego tygodnia.). Coraz częściej Polki wybierają się na terminację w sąsiednich krajach jak Czechy, czy Słowacja. Kobieta nie ponosi odpowiedzialności karnej za przerwanie ciąży. Kładziemy nacisk na wysoki komfort i anonimowość kobiet. Nikt nie musi podawać powodów.

Sending to: 112 supporters

Add attachment (2MB filesize limit)

Your message has been sent!

Hi there! We're excited for you to send your first message.

Just a reminder, use messaging respectfully and appropriately. As a community of filmmakers and film lovers, we're here to tell stories, expand imaginations, build bridges and deepen empathy. Like everything on our platform, be supportive, create healthy debate, never get nasty and definitely don't spam. To use Seed&Spark, you agree to abide by our Code of Conduct.

Are you sure you want to delete this draft? There's no undo button!

The draft has been successfully deleted!

Ok

Hiding your project will prevent it from being viewed on the site or showing in search results on the web. Please note that it can take up to a week or two for Google to stop surfacing the page in search results. Anyone that clicks through before then will see the not found page.

Unhiding your project will allow it to be viewed on the site and show in search results on the web. Please note that it can take up to a week or two for Google to start surfacing the page again in search results.

Terms

>

Basic Info

Before we get started, please confirm the following:

By starting a project you agree to Seed&Spark’s Site Guidelines.

Terms

>

Basic Info

Cancel


Saved to Watchlist

Way to go, you just added something to your watchlist for the first time! You can find and view your watchlist at anytime from your profile.

Watch

Fund