Hey, I'm Klinika!

Stonava, Moravian-Silesian Region

Klinika Stonava 1071 - jedna z najlepiej prosperujących klinik, działających w trybie jednodniowym. Bardzo wysoką pozycję zapewnia nam współpraca z zaufanymi partnerami i klinikami. Dzięki czemu jesteśmy zaopatrywani w najwyższej jakości sprzęt oraz oferujemy bardzo wysokie standardy pobytu. Kładziemy nacisk na precyzję przeprowadzanego i profesjonalizm świadczonych zabiegów. Każdy z zabiegów jest wykonywany przez doświadczony personel, z użyciem profesjonalnego sprzętu, wszystko po to, by zdrowiu pacjentki nic nie zagrażało. Opiekujemy się każdą z pacjentek, od pierwszego kontaktu po zabieg i jej stan po. Jeśli potrzeba zapewniamy transport i co ważne utrzymujemy najwyższy z możliwych komfort pobytu w klinice.

Klinika w Stonavie - zapewniamy dyskrecją oraz bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów. Zespół kliniki składa się z wykwalifikowanego oraz w pełni profesjonalnego personelu. Troszczymy się o każdą z kobiet, która nas odwiedza. Pracujący u nas lekarze z wieloletnim doświadczeniem umożliwiają na oferowanie usług na możliwie najwyższym poziomie. Jako renomowana klinika zapewniamy bezpieczeństwo i komfort każdej pacjentce w klinice Stonava. W większości sytuacji nie wymagamy badań lekarskich, dokumentów, czy jakiś testów – co ważne wykonujemy w klinice.

Wykonanie zabiegu aborcji w Czechach jest całkowicie legalne (z dotrzymaniem określonego czasu trwania ciąży - aborcja możliwa do 12 tygodnia.). Coraz częściej Polki decydują się na aborcję w sąsiednich państwach jak Czechy, czy Słowacja. Kobieta ciężarna nie ponosi odpowiedzialności karnej za usunięcie ciąży. Szczególną uwagę kładziemy na wysoki komfort pobytu i anonimowość pacjentek. Nikt nie musi podawać powodów.

Sending to: 112 supporters

Add attachment (2MB filesize limit)

Your message has been sent!

Hi there! We're excited for you to send your first message.

Just a reminder, use messaging respectfully and appropriately. As a community of filmmakers and film lovers, we're here to tell stories, expand imaginations, build bridges and deepen empathy. Like everything on our platform, be supportive, create healthy debate, never get nasty and definitely don't spam. To use Seed&Spark, you agree to abide by our Code of Conduct.

Are you sure you want to delete this draft? There's no undo button!

The draft has been successfully deleted!

Ok

Hiding your project will prevent it from being viewed on the site or showing in search results on the web. Please note that it can take up to a week or two for Google to stop surfacing the page in search results. Anyone that clicks through before then will see the not found page.

Unhiding your project will allow it to be viewed on the site and show in search results on the web. Please note that it can take up to a week or two for Google to start surfacing the page again in search results.

Terms

>

Basic Info

Before we get started, please confirm the following:

By starting a project you agree to Seed&Spark’s Site Guidelines.

Terms

>

Basic Info

Cancel


Saved to Watchlist

Way to go, you just added something to your watchlist for the first time! You can find and view your watchlist at anytime from your profile.

Watch

Fund