Hey, I'm Klinika!

Stonava, Moravian-Silesian Region

Klinika Stonava 1071 - jedna z najlepszych klinik, działających w trybie jednodniowym. Wysoką pozycję zapewnia nam współpracowanie z zaufanymi klinikami i partnerami. Dzięki takiej współpracy jesteśmy zaopatrywani w najwyższej jakości sprzęt oraz zapewniamy pacjentkom najwyższe standardy pobytu. Stawiamy nacisk na dokładność przeprowadzanego i profesjonalizm wykonywanych usług. Każdy z zabiegów jest wykonywany przez kompetentny personel, z użyciem profesjonalnego sprzętu, wszystko po to, by życiu pacjentki nic nie zagrażało. Dbamy o każdą z pacjentek, od kontaktu po sam zabieg usunięcia ciąży i jej stan po. Jeśli potrzeba zapewniamy transport, a co najważniejsze utrzymujemy najwyższy komfort pobytu w naszej klinice.

Klinika Stonava - gwarantujemy dyskrecją oraz bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów. Zespół kliniki składa się z doświadczonego oraz w pełni wykwalifikowanego personelu. Dbamy o każdą z kobiet, która nas odwiedza – bez wyjątku. Pracujący u nas lekarze z wieloletnim doświadczeniem pozwalają nam na oferowanie zabiegów na możliwie najwyższym poziomie. Jako renomowana klinika zapewniamy bezpieczeństwo oraz komfort każdej pacjentce w klinice Stonava. W znacznej ilości sytuacji nie wymagamy badań lekarskich, dokumentów, czy jakiś testów – wszystko, co ważne wykonamy w klinice.

Wykonanie zabiegu aborcji na terenach Czech jest legalne (z zachowaniem określonego czasu od poczęcia ciąży - usunięcie możliwe do 12 tygodnia.). Z tego powodu coraz częściej Polki decydują się na terminację w sąsiednich państwach jak Czechy. Kobieta ciężarna nie ponosi odpowiedzialności karnej za przerwanie ciąży. Kładziemy nacisk na bardzo wysoki komfort pobytu i pełną anonimowość kobiet. Nikt nie musi podawać powodów ani informacji dotyczących przyjazdu. Co ważne, Polskie prawo nie przewiduje skazania osób, które przeprowadziły aborcję na terenie kraju, gdzie jest to całkowicie legalne.

Sending to: 112 supporters

Add attachment (2MB filesize limit)

Your message has been sent!

Hi there! We're excited for you to send your first message.

Just a reminder, use messaging respectfully and appropriately. As a community of filmmakers and film lovers, we're here to tell stories, expand imaginations, build bridges and deepen empathy. Like everything on our platform, be supportive, create healthy debate, never get nasty and definitely don't spam. To use Seed&Spark, you agree to abide by our Code of Conduct.

Are you sure you want to delete this draft? There's no undo button!

The draft has been successfully deleted!

Ok

Hiding your project will prevent it from being viewed on the site or showing in search results on the web. Please note that it can take up to a week or two for Google to stop surfacing the page in search results. Anyone that clicks through before then will see the not found page.

Unhiding your project will allow it to be viewed on the site and show in search results on the web. Please note that it can take up to a week or two for Google to start surfacing the page again in search results.

Terms

>

Basic Info

Before we get started, please confirm the following:

By starting a project you agree to Seed&Spark’s Site Guidelines.

Terms

>

Basic Info

Cancel


Saved to Watchlist

Way to go, you just added something to your watchlist for the first time! You can find and view your watchlist at anytime from your profile.

Watch

Fund