Hey, I'm Su!

Ankara, Ankara

Müşterimizin su kaçağı tespiti süreçlerini özen ile yönetmekteyiz. İhtiyaç duyduğunuz hizmetleri en uygun fiyatlarla sunmak gayemiz olmaktadır. Her türlü bakım ve onarım desteği almak için firmamızı arayabilirsiniz. Profesyonel bakımdan, firmamızın üstün kaliteli tesisatçılık anlayışını bizimle keşfedebilirsiniz.

 

Su tesisatçısı işlemlerine ihtiyaç duyduğunuz zaman profesyonel kişilerden hizmet alın. Sadece gerektiği zaman kırma işlemi yapılarak ev sahibini telaşeye girmekten kurtarmak bizimle mümkün. İhtiyaç duyulan profesyonel tesisat hizmeti için bizi her zaman arayabilirsiniz.

 

Profesyonel olarak faaliyet gösterdiğimiz su kaçağı bulma, tıkanıklık giderme, kanal açma işlemleri alanlarında sizlere en iyi su tesisatçıları olarak hizmet vermekteyiz. Her türlü su tesisat işlemleriniz çok kısa sürede giderilecektir. Kaliteli ve uygun fiyat anlayışımız ile bir telefon kadar yakınınızdayız.

 

 

Hızlı, hesaplı ve kaliteli hizmet için her zaman bize ulaşabilirsiniz. Montaj, arıza ve onarım işlemleriniz en kısa süre içerisinde tamamlanacaktır. 7/24 acil tesisat servisi, su kaçağı tespiti, sızıntı bulma, tıkanıklık açma ve tesisat tamiri işlemleri için hemen bizi arayın.

 

Acil ve hızlı su kaçağı tespiti işlemlerini son teknoloji cihazlarımız ile gerçekleştirmekteyiz. Dakikalar içerisinde su kaçağı bulma hizmetini ev ve işyerlerinize hızlı servis imkanı ile sunuyoruz. Firmamızı arayarak kısa süre içerisinde ihtiyaçlarınızı eksiksiz hale getirebilirsiniz.

 

 

Sending to: 112 supporters

Add attachment (2MB filesize limit)

Your message has been sent!

Hi there! We're excited for you to send your first message.

Just a reminder, use messaging respectfully and appropriately. As a community of filmmakers and film lovers, we're here to tell stories, expand imaginations, build bridges and deepen empathy. Like everything on our platform, be supportive, create healthy debate, never get nasty and definitely don't spam. To use Seed&Spark, you agree to abide by our Code of Conduct.

Are you sure you want to delete this draft? There's no undo button!

The draft has been successfully deleted!

Ok

Hiding your project will prevent it from being viewed on the site or showing in search results on the web. Please note that it can take up to a week or two for Google to stop surfacing the page in search results. Anyone that clicks through before then will see the not found page.

Unhiding your project will allow it to be viewed on the site and show in search results on the web. Please note that it can take up to a week or two for Google to start surfacing the page again in search results.

Terms

>

Basic Info

Before we get started, please confirm the following:

By starting a project you agree to Seed&Spark’s Site Guidelines.

Terms

>

Basic Info

Cancel


Saved to Watchlist

Way to go, you just added something to your watchlist for the first time! You can find and view your watchlist at anytime from your profile.

Watch

Fund